Projektowanie jest dla mnie poszukiwaniem idealnej równowagi we wnętrzu, znalezieniem idealnej relacji światła, przestrzeni oraz odpowiednio do nich dobranych materiałów.

Podstawowym elementem każdego wnętrza są jego mieszkańcy, przemyślane wnętrze to nie tylko ładny design. Przemyślany projekt powinien nadawać znaczenie przestrzeni, składać ją w całość i łączyć ludzi. Pracując nad projektem myślę o tym jak domownicy będą doświadczali wnętrza. Które elementy przestrzeni będą służyły do pracy, które do odpoczynku, gdzie domownicy będą spędzali czas razem, a jaka przestrzeń będzie poświęcona ich indywidualnym potrzebom. Wnętrze powinno być tłem wypełnionym przez mieszkańców, dostosowywać się do ich potrzeb i sposobu funkcjonowania, zapewniając maksymalny komfort życia i poczucie bezpieczeństwa.

Skupiam się na relacji światła, przestrzeni i użytych materiałów, interesuje mnie jak zachowuje się światło na powierzchni, jak oddziałuje na domowników i wykorzystane materiały, jakie emocje wywoła, które zmysły pobudzi.

Dążę do tego by przy oszczędnej ilości materiałów użytych w projekcie sprawić by wnętrze miało duszę i oddawało charakter mieszkańców. Korzystam z naturalnych i szlachetnych materiałów, które godnie się zestarzeją, będą opowiadać historię wnętrza i służyć mieszkańcom przez długie lata. Uważam, że powinno się posiadać rzeczy, które mają znaczenie w naszym życiu: duży drewniany stół i krzesła po babci.

GET IN TOUCH:

t: 603 156 253
kontakt@aniamaslowska.pl